Hakkımızda

2019 yılında MilyonAda projesinin yol haritası çizilmiş, 2020 yılında Uygulama geliştirilme kararı alınarak projeye başlanmış, 2022 yılının başında test aşamaları başarılı bir şekilde tamamlanmış, 2022 yılının ilk çeyreğinde Uygulama geliştirme ve Arge faaliyetleri ile şirketimiz kurulmuştur. Şirketimiz alanında uzman, büyük bir ekiple birlikte, bilişim teknolojilerine yeni bir anlam kazandırmayı, “Kişiler” ve “Ticari İşletmeler”i bir araya toplayıp MilyonAda projesini yeni bir yaşam şekli haline getirmeyi amaçlamaktadır.

Şirketimiz, “Uygulamayı web sitelerin ve klasik rehber uygulamaların yerini alacak şekilde geliştirilip, her işletme ve kişiye özel sayfalar oluşturma.” İlkesinden hareketle, personel ve güvenilir altyapı çözümlerini birleştirerek MilyonAda uygulamasını ilk yerel pazardan başlayarak sunuma açmıştır.

Yüksek müşteri memnuniyetini garanti altına almak için gerekli altyapı hazırlanmış, insan kaynakları, halkla ilişkiler, müşteri psikolojisi, ticaret sosyolojisi ve sosyal medya uzmanlığı konularındaki araştırmalar ve elde edilen veriler ışığında firmamız şirketleşme yönünde adımlarını atmış ve yakın zamanda hızlı, nitelikli ve güvenilir bir çıkış yapmayı başarmıştır. Bu doğrultuda öncelikli ve ivedi olarak Türkiye’nin, yakın gelecekte de dünyanın önde gelen marka ve şirketleriyle çözüm ortaklıklarına imza atmayı, çığır açıcı bir proje olduğunu kanıtlamayı ve dünya ölçeğinde adından söz ettiren bir şirket olarak varlığını devam ettirmeyi hedeflemektedir.

İşletme ve Kişi odaklı faaliyetlerimiz sırasında şu anda Türkiye geneli 120 kişilik dev temsilci ağımız ve şirket içi çalışanlarımız ile müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmak için üreten ve teknolojik alt yapımızla hızla gelişen bir kuruluş olarak, işimizde en son teknoloji ve teknikleri kullanarak yüksek kalite ve verimliliği esas alıyor, kendimizi müşterilerimize 7 Gün 24 Saat hizmet sunmaya adamış bulunuyoruz.