Sıkça Sorulan Sorular

MilyonAda ile ilgili sıkça sorulan soruları incelemek için;

MilyonAda Ticari ve Kişisel sayfa nedir?

Biri ticari, diğeri kişisel olmak üzere dilediğin gibi tasarlayabileceğin sayfalar oluşturabilir zengin ve güçlü içerikler kurgulayabilirsiniz. Ticari sayfanızı düzenleyebilir işinizi ya da gerek duyduğunuz bütün ürün görsellerini ekleyebilir, bir başka kullanıcı sayfalarını inceleyebilir, iletişim kurabilirsiniz.

Sayfamı kimler görebilir? Kimlerin Sayfasını görebilirim?

Sayfa ve içeriklerinizi, uygulama içine giriş yapmış olan ve aradığı kategoriler içinde sayfanızı ziyaret eden kişiler tarafından görülebilir. Ayrıca uygulama içinde aklınıza gelen ve ziyaret etmek istediğiniz bütün işletme sayfalarını görebilirsiniz.

MilyonAda’da açılan sayfalar ile neler yapılabilir?

MilyonAda’da açtığınız kanallar ile milyonlara erişebilir, uzmanı olduğunuz konu ile alakalı bilgilendirmeleri tüm takipçilerinize yapabilirsiniz.

MilyonAda’da kendi sayfamı nasıl oluşturabilirim?

Uygulama içinde bir şey paylaşmak istediğiniz zaman “Yeni Sayfa Oluştur” seçeneği ile kayıt sonrası sayfanızı oluşturabilirsiniz. İçeriklerinizi paylaşabilir ya da yönetebilirsiniz. Sayfa oluştururken, Ticari ya da kişisel isminizi, herkese açık bir şekil de tanıtabilirsiniz.

Herkese açık sayfa nedir?

Herkese açık sayfa, arama sonuçlarında herkes tarafından görülebilen ve takip edilebilen ticari ve kişisel içerik sayfalarıdır.

MilyonAda Web nedir?

Mobil uygulamanıza ek olarak bilgisayarınız ve tabletiniz üzerinden de MilyonAda kullanabilirsiniz. Yaani, Chrome, Firefox, Opera, Edge tarayıcılarından www.milyonada.com adresine girebilir veya MilyonAda Web masaüstü uygulamasını bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

Mesajlarda iletişim güvenliği nasıl sağlanır?

MilyonAda’da mesajlar, iletilen cihazlar ve sunucular arasında uluslararası standartlara uygun biçimde güvenli haberleşmeyi sağlayan TLS şifreleme yöntemiyle güvenli bir şekilde taşınır. Herhangi bir üçüncü şahıs araya girip mesajlarınıza erişemez ve okuyamaz.

MilyonAda, neden izin talep eder? İstenilen izinler verilmezse MilyonAda kullanılabilir mi?

Fotoğraf yayınlayabilmek için galeriye erişim izni, arama yapabilmek için mikrofona erişim izni talep eder. Kullanıcılar verilerini reklam, promosyon veya teklif gibi pazarlama faaliyetler için üçüncü taraflarla paylaşma zorunluluğu olmaksızın MilyonAda’yı kullanmaya devam edebilir.

MilyonAda ücretsiz midir?

MilyonAda ücretsizdir, kullanım için herhangi bir üyelik ücreti ödenmez. MilyonAda’yı indirebilmeniz için, telefonunuz ila internet bağlantısı veya Wi-Fi bağlantısı kullanılarak uygulama marketlerinden edinebilirsiniz. MilyonAda’da sayfa yada sınırsız içerik oluşturmanın bir ücreti yoktur.

MilyonAda verilere ulaşabilir mi, işleyip paylaşır mı?

MilyonAda’da izinsiz hiçbir veri alınmaz, işlenmez ve paylaşılmaz. MilyonAda yalnızca kullanıcılarına hizmet sunabilmek için gerekli verileri kullanıcılardan onayları dahilinde alır ve işler. Örneğin; fotoğraf paylaşabilmek için galeriye erişim izni, arama yapabilmek için mikrofona erişim izni talep eder.

Takip et özelliği nedir? Nasıl kullanılır?

Sayfalar içinde ilgi alanınıza giren tekrardan ulaşmak istediğiniz kişi ya da işletmeler için “takip et” özelliğini seçtiğinizde, hoşunuza giden bir sayfayı veya mesajlaştığınız kişinin onayı olmaksızın tek taraflı takip edebilirsiniz. Takip et özelliği yalnızca sayfalar için geçerlidir.

MilyonAda’daki aramalar ücretli midir?

MilyonAda üzerinden yapılan her yöne aramalar ise kullanıcıların yapmış olduğu görüşme gereği gsm operatörleri tarafından faturasına ya da ön ödemeli hatlarına yansır.

MilyonAda kullanımı için herhangi bir izin zorunlu mudur?

MilyonAda’yı herkes kullanabilir. İzin almak için dayatma ve ayrımcılık yapılmaz. Kullanıcılar verilerini üçüncü taraflarla paylaşma zorunluluğu olmaksızın MilyonAda’yı kullanmaya devam edebilir.

MilyonAda mesajları saklar mı?

MilyonAda, mesajlarınızı saklamaz. Gönderilen mesajlar alıcıya ulaşana kadar şifreli olarak iletilip, iletildiği anda silinir. Eğer kullanıcı mesajlarının yedeklenmesini talep ederse, bu durumda yedeklenen mesajlar şifreli bir şekilde veri merkezlerinde saklanır.

Saklanan verileri silme imkânı var mıdır?

MilyonAda ile ilgili tüm verilerinizin silinmesi için, MilyonAda hesabınızı silmeniz yeterlidir. Hesabı silmek için; Daha fazla- Ayarlar- Hesabım adımlarını takip edebilirsiniz. Hesabınızı silmeniz durumunda tüm verileriniz, yedekleriniz, sohbetleriniz kalıcı şekilde silinir, tekrar erişilemez.

MilyonAda silindiğinde bana ait bütün veriler silinir mi?

Evet. Hesabınızı silmeniz durumunda tüm verileriniz, yedekleriniz, sohbetleriniz kalıcı şekilde silinir, tekrar erişilemez.